![ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΙΑΜΑΤΙΚΩΝ ΠΗΓΩΝ ΚΑΙ ΛΟΥΤΡΟΠΟΛΕΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ 1-1](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2024/01/ΣΥΛΛΟΓΟΣ-ΙΑΜΑΤΙΚΩΝ-ΠΗΓΩΝ-ΚΑΙ-ΛΟΥΤΡΟΠΟΛΕΩΝ-ΕΛΛΑΔΑΣ-1-1-696x463.jpg)
Αναβάλλεται η εκδήλωση του συλλόγου που ήταν προγραμματισμένη να πραγματοποιηθεί 2 / 2/ 2024 στο πλανητάριο της θέρμης.
Οι πρώτοι λόγοι είναι η υγεία του προέδρου και δεύτερον η ανακαίνιση το πλανηταρίου.
Την απόφαση αυτή πήρε η επιτροπή της εκδήλωσης υπό τον αντιπρόεδρο Αχιλλεας Μεταλούλ τον Γραμματέα Νίκο Κωτσόπουλο και τον πρόεδρο της επιτροπής τουρισμού Γεώργιο Παπαδήμα.. η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί με νεότερη ανακοίνωση του συλλόγου και ημερομηνία πού θα υπάρξει.