![Δικαίωμα-Υπογραφής](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2024/01/Δικαίωμα-Υπογραφής-696x464.jpg)
ΑΠΟΦΑΣΗ
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
Αναθέτει στους Προέδρους συμβουλίων Δημοτικών Κοινοτήτων Δήμου Αλεξάνδρειας:
- Το δικαίωμα υπογραφής εγγράφων που αφορούν την αντίστοιχη για τον καθένα Κοινότητα
- Την υπογραφή αποδεικτικών παραλαβής εγγράφων, που αποστέλλονται στις Δημοτικές Κοινότητες.
- Την θεώρηση του γνησίου υπογραφής των πολιτών και την επικύρωση φωτοαντιγράφων από διάφορα έγγραφα, που είτε υπάρχουν στο αρχείο του Δήμου, είτε προσκομίζονται από τους πολίτες για το σκοπό αυτό.
- Την έκδοση και υπογραφή διαβιβαστικών εγγράφων προς άλλες υπηρεσίες και οργανισμούς για θέματα ενημέρωσης διευκρινήσεων και αποστολής στοιχείων και προς τους πολίτες για θέματα των Κοινοτήτων.
Ο
ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΥΡΙΝΗΣ
Ολόκληρο το κείμενο της απόφασης θα το βρείτε εδώ.