![S4430004](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/07/S4430004-696x392.jpg)
Ρεπορτάζ: Στέλιος Νίκας
Με τον καθιερωμένο αγιασμό ξεκίνησε η φετινή μεγάλη προσπάθεια του ΠΑΟΚ για να κατακτήσει την κορυφή της Α1 ΕΠΣ Ημαθίας.
Με όλα τα καινούργια μεταγραφικά αποκτήματα να δίνουν παρόν στην πρώτη συνάντηση της φετινής σεζόν έγινε η καθιερωμένη ομιλία από τον πρόεδρο και τον προπονητή της ομάδας ,όπου ζήτησαν από όλους τους ποδοσφαιριστές να καταθέσουν τον καλύτερο τους εαυτό προκειμένου να επιτευχθεί ο στόχος της φετινής σεζόν που δεν είναι άλλος από την κατάκτηση του πρωταθλήματος. Τ
ο παρόν στην σημερινή προπόνηση έδωσε και ο πρώην γενικός αρχηγός της ΑΕ Αλεξάνδρειας Σάκης Λαγογιάννης.