![Κολυμβητήριο-λεωφορείο-scaled](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/06/Κολυμβητήριο-λεωφορείο-scaled-1-696x696.jpg)
Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι από τις Δημοτικές Ενότητες Πλατέος & Αντιγονιδών να δηλώσουν συμμετοχή για τα μαθήματα εκμάθησης Κολύμβησης Ανηλίκων έως και την Τετάρτη 5/7/2023 προκειμένου να συμπληρωθεί ο απαραίτητος αριθμός παιδιών για να πραγματοποιηθεί το δρομολόγιο με το λεωφορείο.
Απαραίτητη προϋπόθεση ο επαρκής αριθμός παιδιών για την έναρξη των μαθημάτων διάρκειας ενός μηνός.
Για περισσότερες πληροφορίες να απευθύνεστε στη γραμματεία του Κολυμβητηρίου, τηλ. 23330-25390.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΗΣ