![paok-alexandr-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/07/paok-alexandr-eks-696x386.jpg)
Η διοίκηση του ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει της παραμονή στην ομάδα του Γιώργου Μπουκλά. Ο κεντρικός αμυντικός που αποτελεί στυλοβάτη της ομάδας εδώ και χρόνια θα συνεχίσει στην ομάδα της Αλεξανδρείας για ακόμη μια χρόνια με υψηλούς αγωνιστικούς στόχους.
Με την ανανέωση του Γιώργου Μπουκλά ο ΠΑΟΚ ολοκληρώνει με απόλυτη επιτυχία της ανανεώσεις ποδοσφαιριστών σύμφωνα με τον αρχικό σχεδιασμό της διοίκησης.
Επόμενος στόχος η ενίσχυση της ομάδας με νέους παίχτες ενώ σύντομα θα γίνουν σχετικές ανακοινώσεις