![ΑΦΙΣΑ_Αναβάθμιση της Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης στη ΔΔΕ Ημαθίας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/04/ΑΦΙΣΑ_Αναβάθμιση-της-Περιβαλλοντικής-Εκπαίδευσης-στη-ΔΔΕ-Ημαθίας-1.jpg)
Ημερίδα διάχυσης αποτελεσμάτων κινητικότητας ΚΑ1 προγράμματος Erasmus+
της ΔΔΕ Ημαθίας
Η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ημαθίας διοργανώνει ενημερωτική ημερίδα διάχυσης των αποτελεσμάτων της μαθησιακής κινητικότητας του προγράμματος ΚΑ1 Erasmus+ με τίτλο «Αναβάθμιση της Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης στη Δευτεροβάθμια Εκπαίδευση», η οποία πραγματοποιήθηκε τον περασμένο Μάρτιο στην Κύπρο, από ομάδα εκπαιδευτικών και διοικητικών υπαλλήλων της ΔΔΕ. Η ημερίδα θα πραγματοποιηθεί την Τετάρτη 3 Μαΐου και ώρα 18:00, στη Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη Βέροιας.