![ΚΛ ΛΟΝ23](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/04/ΚΛ-ΛΟΝ23-696x396.jpg)
Την εθιμοτυπική λαχειοφόρο κλήρωση του Πάσχα τέλεσε την Μεγάλη Τετάρτη ο Λαογραφικός Όμιλος Ντόπιων Αλεξάνδρειας Περιχώρων “Το Ρουμλούκι”. Την κλήρωση έκανε φέτος ο πρόεδρος της ΚΕΔ Αλεξάνδρειας Μανώλης Σταυρής, παρουσία του Προέδρου του Ομίλου Άρη Βαφόπουλου.
Οι δύο τυχεροί λαχνοί ήταν:
Νο 0522 (Σάκης Παντόπουλος)
Νο 0974 (Θωμάς Κούγκας).
Οι δύο παραπάνω τυχεροί αριθμοί κερδίζουν ο πρώτος ένα αρνί και ο δεύτερος ένα κοκορέτσι, ευγενική προσφορά του Ομίλου.
Καλή Ανάσταση και καλό Πάσχα!
Δείτε το βίντεο: