![Νεα διεύθυνση](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/04/Νεα-διεύθυνση.jpg)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Γνωρίζεται στα μέλη και στους φίλους του συλλόγου πολυτέκνων Ν. Ημαθίας ότι τα γραφεία του συλλόγου μεταφέρονται και θα λειτουργούν από 1 Μαΐου 2023 στη διεύθυνση Εμμανουήλ Παπά 26(μετά το ΙΚΑ Βεροίας).
Παρακαλούνται όσοι επιθυμούν οποιαδήποτε βεβαίωση να την ζητήσουν έγκαιρα καθώς, το 3ο 10ήμερο του Απριλίου 2023, ο σύλλογος θα περιορίσει τις δοσοληψίες με το κοινό, λόγω μετακόμισης.
Ο Πρόεδρος Ο Γ. Γραμματέας
Βελέντζας Ιωάννης Τουμπουλίδης Νικόλαος