![MEL-EPA-(4)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/02/MEL-EPA-4-696x392.jpg)
Με το ευρύ σκορ 5-1 το ΕΠΑΛ Αλεξάνδρειας νίκησε αυτό του ΓΕΛ Μελίκης. Έτσι στον τελικό οι νικητές θα αντιμετωπίσουν το 2ο ΓΕΛ.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
ΕΠΑΛ Αλεξάνδρειας: Γκιόκα, Κολγιόκα, Μαντζουρίδης, Μάρκος, Μάρκου, Μαρτζέλος, Μπρινιάς, Ντεμίρι, Σωτηρίου, Χλιαρόπουλος, Χούχας (αρχική ενδεκάδα), Μουρμούρας, Μπασδεκόπουλος, Παναγιωτόπουλος, Πρένγκα, Ριζόπουλος, Τραγιαννόπουλος.
ΓΕΛ Μελίκης: Αλεξίου, Ασλανίδης, Καρατενίζης, Μπούρας, Χράσος, Μπουκουβάλας, Γατόπουλος, Μαμουτόπουλος, Λουτζιανιώτης, Τσάκος, Αποστολίδης (αρχική ενδεκάδα), Χατζηθεοδώρου, Παπαναστασίου, Μπογαρίδης.