![06E11163-4497-4B11-81BE-5D3C6374E101](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/01/06E11163-4497-4B11-81BE-5D3C6374E101.jpg)
Ανακοίνωση Βουλευτή Σερρών Κωνσταντίνου Μπούμπα
Κοπή βασιλόπιτας της Αδελφότητας Μικρασιατών Ν.Σερρών “Ο Άγιος Πολύκαρπος” , του Λυκείου Ελληνίδων , του Συλλόγου Καρκινοπαθών και στην επιμνημόσυνη δέηση του σωματείου «Κωστοπούλειος στέγη».
Κοπή βασιλόπιτας της Αδελφότητας Μικρασιατών Ν.Σερρών “Ο Άγιος Πολύκαρπος” , του Λυκείου Ελληνίδων , του Συλλόγου Καρκινοπαθών και στην επιμνημόσυνη δέηση του σωματείου «Κωστοπούλειος στέγη».