![Πωλητές Λαϊκών Αγορών Ημαθίας-V](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2023/01/Πωλητές-Λαϊκών-Αγορών-Ημαθίας-V-696x522.jpg)
Τη Διεύθυνση Αστυνομίας Ημαθίας επισκέφτηκαν σήμερα 09-01-2023 ο πρόεδρος Σαμαράς Δημήτριος και μέλη του “Σωματείου Πωλητών Λαϊκών Αγορών Ν. Ημαθίας”.
Αφού αντάλλαξαν ευχές για το Νέο ΄Ετος προχώρησαν στη δωρεά γραφικής ύλης και άλλων ειδών προς κάλυψη αναγκών του Αστυνομικού Προσωπικού, αναγνωρίζοντας το δύσκολο έργο που επιτελούν.
Ο Διευθυντής της Διεύθυνσης Αστυνομίας Ημαθίας, ταξίαρχος Αδαμίδης Γεώργιος τους ευχαρίστησε για την έμπρακτη στήριξή τους και την ανιδιοτελή προσφορά τους.