![Κων. Μπούμπας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/07/49CB5296-F946-4489-B700-3D50602AC4B2-696x392.jpeg)
ΔΗΜΟΣ ΑΜΦΙΠΟΛΗΣ. ΛΑΜΠΡΗ ΒΡΑΔΙΑ ΤΩΝ ΑΡΙΣΤΩΝ ΣΤΟ ΡΟΔΟΛΙΒΟΣ.
Βράβευση μαθητριών & μαθητών που εισήχθησαν στα Πανεπιστήμια. Στην έδρα του ιστορικού Δήμου στο όμορφο Ροδολίβος. Ιστορική αφηγηματική αναδρομή για τα 100 χρόνια από την Μικρασιατική καταστροφή (1922-2022).
Εξαίσια μουσική πανδαισία από την Φιλαρμονική “ΑΠΟΛΛΩΝ”. Ο κόσμος γέμισε την κεντρική Πλατεία τιμώντας την εκδήλωση. Συγχαρητήρια στους διοργανωτές!! (στη Δημοτική επιχείρηση Πολιτισμού & στον πολιτιστικό Σύλλογο)