![aimodosia-afisa-2022 (4) (2)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/06/aimodosia-afisa-2022-4-2.jpg)
Δίνω αίμα! Η πιο ξεχωριστή πράξη αγάπης, το πιο πολύτιμο δώρο στο συνάνθρωπό μας!
Με αφορμή την παγκόσμια ημέρα εθελοντή αιμοδότη, το Κέντρο Κοινότητας Δήμου Νάουσας και το Κέντρο Κοινωνικής Προστασίας & Αλληλεγγύης του Δήμου Νάουσας σε συνεργασία με το Νοσοκομείο Νάουσας, διοργανώνουν εθελοντική αιμοδοσία την Πέμπτη 16 Ιουνίου 2022, στον προαύλιο χώρο του Νοσοκομείου, από τις 9:00 ως τις 13:00.
Εμείς όλοι, το Νοσοκομείο μας, το στηρίζουμε, το αγαπάμε και στις 16-06-22 το αποδεικνύουμε εμπράκτως δίνοντας δώρο ζωής στους πολίτες αλλά και στο Νοσοκομείο το ίδιο.