![world_stray_day_naoussa _8 04 2022](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2022/04/world_stray_day_naoussa-_8-04-2022.jpg)
Ο Δήμος Νάουσας ενημερώνει ότι αύριο, Σάββατο 9 Απριλίου, θα πραγματοποιηθεί η εκδήλωση ευαισθητοποίησης και ενημέρωσης για τα αδέσποτα ζώα και τα ζώα συντροφιάς που είχε αναβληθεί την περασμένη Κυριακή (3 Απριλίου) λόγω των καιρικών συνθηκών.
Η εκδήλωση θα πραγματοποιηθεί στο πλακόστρωτο του Δημοτικού Πάρκου Νάουσας (από τις 18:00 έως τις 20:00) σε συνεργασία με συλλόγους φιλόζωων, κτηνιάτρους, εκπαιδευτές σκύλων και καλλιτεχνών