![ΚΑΦΑΟ-10-2021](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/11/ΚΑΦΑΟ-10-2021.jpg)
Ο Δήμος Αλεξάνδρειας μέσω της Κοινωφελούς Επιχείρησης του Δήμου και έχοντας ως στόχο την αισθητική αναβάθμιση του αστικού τοπίου , καλεί όλους τους φίλους της ζωγραφικής και του graffiti, επαγγελματίες και ερασιτέχνες , μικρούς και μεγάλους, πολίτες του Δήμου μας να συμμετέχουν στη δεύτερη (2) εθελοντική δράση, τη συμμετοχή σε εικαστικές παρεμβάσεις στα ΚΑΦΑΟ της πόλης μας που θα πραγματοποιηθεί την Κυριακή 21/11/2021 μπροστά στο Πνευματικό Κέντρο Αλεξάνδρειας στις 11:00πμ.
Βγάζουμε το γκρίζο απ΄ τη ζωή μας!
Δίνουμε χρώμα σε μικρές γωνιές του Δήμου μας!!
Ο ΔΗΜΑΡΧΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΚΥΡΙΝΗΣ