![DSC09435](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/03/DSC09435-696x391.jpg)
Στα πλαίσια του μαθήματος ΑΟΔΕ (Αρχές Οργάνωσης και Διοίκησης Επιχειρήσεων) της Γ΄ τάξης Γενικού Λυκείου, μαθητές του 2ου ΓΕΛ Αλεξάνδρειας με τη συνοδεία της εκπαιδευτικού-οικονομολόγου κας Ευαγγελίας Καϊτζή επισκέφτηκαν τα γραφεία του Εμπορικού Συλλόγου Αλεξάνδρειας.
Την ενημέρωση και πληροφόρηση των μαθητών ανέλαβε και πραγματοποίησε ο Αντιπρόεδρος του Εμπορικού Συλλόγου, κ. Γιάννης Τσαρτσάνης.
Στην κάμερά μας μίλησε η καθηγήτρια και οικονομολόγος κα Ευαγγελία Καϊτζή.
Δείτε το βίντεο:
Φωτογραφίες: