![ερασμος](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/02/ερασμος.jpg)
To ΔΣ του Συλλόγου Κοινωνικής Παρέμβασης «Έρασμος» ευχαριστεί θερμά τους κ.κ. Βέτα και Γιώργο Θεοδωρακόπουλο για τη δωρεά ποσού 100€ στη μνήμη των γονέων τους.
Κάθε ευγενική χορηγία ή δωρεά απέναντι στον «Έρασμο», ειδικότερα στις μέρες που διανύουμε, εν μέσω οικονομικής και υγειονομικής κρίσης λόγω COVID19, αποτελεί σημαντική ευεργεσία προς ευάλωτα άτομα ή ομάδες που συνδράμουμε, αποδίδοντας άμεσα οφέλη και καρπούς στον καθημερινό αγώνα μας για την προάσπιση των κοινωνικών τους δικαιωμάτων σε μια καλύτερη ποιότητα ζωής!