![Μπούμπας Κων.](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/05/mpoumpas24720-min-696x284.jpg)
Eυχαριστήρια επιστολή από την Ένωση Ενημερωτικών Τηλεοράσεων Ελληνικής Περιφέρειας.
H Ελληνική Λύση και εγώ ως Βουλευτής έχουμε υποχρέωση να προωθήσουμε τα δίκαια αιτήματα για την επιβίωση της Περιφερειακής τηλεόρασης. Ενημέρωση , ψυχαγωγία , τοπική οικονομία , θέσεις εργασίας , προβολή επιχειρήσεων , τουρισμός , τα οφέλη από τα κανάλια της επαρχίας που οφείλουμε να στηρίξουμε. Για το θέμα θα επανέλθουμε στην Βουλή.