![ΕΕΕΚ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/06/Screenshot_1512.png)
Το ΕΕΕΕΚ Αλεξάνδρειας, σήμερα 15/06/2021, τηρώντας όλα τα απαιτούμενα μέτρα πρόληψης κατά της διάδοσης του κορονοϊού, γιόρτασε τη λήξη του σχολικού έτους 2020-2021 με μια λιτή και συγκινητική εκδήλωση που περιελάμβανε επίδειξη συναρμολόγησης και χρήσης αερόπτερου πλαγιάς. Ακολούθησε τραγούδι, χορός και πλούσια εδέσματα στον προαύλιο χώρο του σχολείου.
Ο σύλλογος Διδασκόντων του ΕΕΕΕΚ Αλεξάνδρειας εύχεται σε όλους καλό καλοκαίρι!!