![meeting stivou](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2021/05/Screenshot_1280.png)
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ – ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Η Κοινωφελής Επιχείρηση Δήμου Αλεξάνδρειας, με σκοπό την ανάπτυξη και καλλιέργεια του κλασικού αθλητισμού, διοργανώνει, σε συνεργασία με την Ένωση Αθλητικών Σωματείων ΣΕΓΑΣ – ΚΕΝΤΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ το «1ο Αλεξανδρινό meeting Στίβου» .
Οι αγώνες στίβου θα πραγματοποιηθούν στο Δημοτικό Στάδιο Αλεξάνδρειας, με συμμετοχές πρωταθλητών από όλη την Ελλάδα, την Παρασκευή 11 Ιουνίου – ώρα έναρξης 17.00΄.
Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΤΗΣ ΚΕΔΑ
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΤΑΥΡΗΣ