![ερασμος](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/02/ερασμος.jpg)
Ο Σύλλογος Κοινωνικής Παρέμβασης «Έρασμος» ευχαριστεί θερμά την κ. Βίκυ Μπατζιάκα για την προσφορά εξοπλισμού μονάδας Η/Υ προς ενίσχυση των λειτουργικών αναγκών και της γραμματειακής υποστήριξης της δομής μας.
Κάθε ευγενική χορηγία ή δωρεά συμπολιτών μας απέναντι στον «Έρασμο» αποτελεί σημαντική ευεργεσία για την επιτυχέστερη ευόδωση του κοινωνικού μας έργου προς ευάλωτα άτομα ή ομάδες που συνδράμουμε, αποδίδοντας άμεσα οφέλη και καρπούς στον καθημερινό αγώνα μας για την προάσπιση των κοινωνικών τους δικαιωμάτων σε μια καλύτερη ποιότητα ζωής!
Η εν λόγω δράση εντάσσεται στο επιχειρησιακό πρόγραμμα ΠΕΠ Κεντρικής Μακεδονίας (2014 -2020).
Το έργο συγχρηματοδοτείται από την Ελλάδα και την Ευρωπαϊκή Ένωση (Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο)