![Νάουσα-δρομος-πόλη](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/03/Νάουσα-2-696x391.jpg)
Ο Δήμος Νάουσας ενημερώνει ότι την Παρασκευή 23.10.2020 και για τις ώρες 08:00 έως 12:00, η οδός Βενιζέλου στη συμβολή με την οδό Στεφ. Δραγούμη θα είναι κλειστή, λόγω εργασιών για το έργο «Αναπλάσεις Οδού Μεγάλου Αλεξάνδρου».
Η διαδρομή των αστικών λεωφορείων και των μεγάλων οχημάτων από την πλατεία Καρατάσου προς την έξοδο της πόλης θα γίνεται από τις οδούς Στουγιαννάκη, Χατζημαλούση, Χρ. Πετρίδη.