![ΑΓΩΝΑΣ ΑΝΔΡΙΚΟΥ 2020 2021 ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΣ 10-10-2020](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/10/ΑΓΩΝΑΣ-ΑΝΔΡΙΚΟΥ-2020-2021-ΒΑΤΑΝΙΑΚΟΣ-ΜΕΓΑΣ-10-10-2020-696x522.jpg)
Το Σάββατο 10/10/2020 και στις 18:00 στο κλειστό γυμναστήριο της Κατερίνης ξεκινάει την αγωνιστική του δραστηριότητα
το ανδρικό τμήμα του «Μ. Αλεξάνδρου» Γιαννιτσών που θα αγωνιστεί με την ομάδα του «Α.Ε. Βατανιακού» Κατερίνης για το πρωτάθλημα της Α’ κατηγορίας Ε.ΚΑ.Σ.ΚΕ.Μακεδονίας.
Η νεοφώτιστη στην κατηγορία, ομάδα του «Μ. Αλεξάνδρου» έχει σαν στόχο την παραμονή στην κατηγορία έναν στόχο που δεν θα είναι καθόλου εύκολος, αφού για πρώτη χρονιά στην συγκεκριμένη κατηγορία θα αγωνίζονται δεκατρείς ομάδες σε ένα όμορφο αλλά πολύ δύσκολο λόγω δυναμικότητας πρωτάθλημα.