![eikastiko-fthinoporo-2020-new](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/09/eikastiko-fthinoporo-2020-new-696x510.jpg)
Ο Δήμος Ηρωικής Πόλης Νάουσας και ο Σύλλογος για τη Διάδοση των Εικαστικών Τεχνών Νάουσας
διοργανώνουν την καθιερωμένη ετήσια έκθεση «Εικαστικό Φθινόπωρο 2020» από τα Εικαστικά Εργαστήρια του Δήμου Νάουσας στον Χώρο Τέχνης «Ναϊάς» το διάστημα από 3 έως 12 Οκτωβρίου και θα είναι ανοιχτή καθημερινά τις ώρες 18:00-21:00 και τις Κυριακές το πρωί από 10:00-14:00 και το απόγευμα 18:00-21:00.
Θα παρουσιαστούν έργα των τμημάτων ζωγραφικής (παιδική-ενηλίκων), κεραμικής (παιδική-ενηλίκων), χαρακτικής, κοσμήματος και ψηφιδωτού.
Η είσοδος είναι ελεύθερη για το κοινό.