Διοίκηση, τεχνικό επιτελείο και ποδοσφαιριστές της ΑΕ Καβασίλων ευχόμαστε όλοι μαζί γρήγορα περαστικά και “σιδερένιος” στον Γενικό Αρχηγό και ψυχή της ομάδας μας, Γιώργο Παππά, έπειτα από την περιπέτεια υγείας που τον ταλαιπώρησε πρόσφατα.
Χρησιμοποιούμε cookies για να σας προσφέρουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία στη σελίδα μας. Εάν συνεχίσετε να χρησιμοποιείτε τη σελίδα, θα υποθέσουμε πως είστε ικανοποιημένοι με αυτό.Εντάξει