![book-donation](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/06/book-donation-696x464.jpg)
Μία όμορφη και ευγενική κίνηση αγάπης, έκαναν οι φίλοι του Αντώνη Μουστάκα που απεβίωσε πρόσφατα, προσφέροντας το ποσό των 180 € στη Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη της Βέροιας, για την αγορά καινούργιων βιβλίων στη μνήμη του αγαπημένου τους φίλου.
Η Δημόσια Κεντρική Βιβλιοθήκη της Βέροιας ευχαριστεί θερμά την παρέα του εκλιπόντος. Η ενέργεια αυτή συμβάλει σημαντικά στον εμπλουτισμό της συλλογής της Βιβλιοθήκης και κατά συνέπεια στην καλύτερη εξυπηρέτηση του κοινού.
ΔΗΜΟΣΙΑ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΒΕΡΟΙΑΣ,
Τηλ. 2331024494