![FB_IMG_1592323515156](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/06/FB_IMG_1592323515156-696x227.jpg)
Ο νεοσύστατος Εθελοντικός Σύλλογος Αιμοδοτών Νεοχωρίου Ημαθίας Η ΕΛΠΊΔΑ, σας προσκαλεί να παρευρεθείτε στη γιορτή έναρξης της εθελοντικής αιμοδοσίας, συμβάλλοντας στην τράπεζα αίματος της Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου του δήμου Αλεξάνδρειας.
Μια πράξη αγάπης και κοινωνικής αλληλεγγύης.
ΔΩΣΤΕ ΑΙΜΑ – ΧΑΡΙΣΤΕ ΖΩΗ!
Κυριακή 21 Ιουνίου 2020
Ώρες 9:00 – 1:00 μ.μ. στο κτήριο της Τοπικής Κοινότητας Νεοχωρίου.