![Παναγιώτης Γκυρίνης](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/02/Παναγιώτης-Γκυρίνης-696x392.jpg)
Στη σημερινή συνεδρίαση του Δημοτικού Συμβουλίου ο δήμαρχος Παναγιώτης Γκυρίνης ανέφερε ότι επανήλθε η κανονικότητα στο αποχετευτικό δίκτυο στο Πλατύ, καθώς μετά από παλαιότερες ανεπιτυχείς προσπάθειες βρέθηκε η λύση και το δίκτυο είναι ξανά λειτουργικό.
Ρεπορτάζ: Στέλιος Νίκας
Όπως μου ανέφεραν είπε χαρακτηριστικά, τα περισσότερα προβλήματα έχουν επιλυθεί, ενώ έχουν προβλεφθεί κονδύλια για την αντιμετώπιση μελλοντικών προβλημάτων εφόσον αυτά εμφανισθούν .