![Η πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ του Μορφωτικού Συλλόγου Κοπανού Η ΜΙΕΖΑ 2](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/01/Η-πρόεδρος-και-τα-μέλη-του-Δ.Σ-του-Μορφωτικού-Συλλόγου-Κοπανού-Η-ΜΙΕΖΑ-2.jpg)
Η πρόεδρος και τα μέλη του Δ.Σ του Μορφωτικού Συλλόγου Κοπανού “Η ΜΙΕΖΑ” σας προσκαλούν
στην Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Βασιλόπιτας, την Κυριακή 9 Φεβρουαρίου 2020 και ώρα 5μμ, στην φιλόξενη αίθουσα του συλλόγου μας στην Κεντρική Πλατεία Κοπανού.
Η εκδήλωση θα ξεκινήσει με τον χαιρετισμό της προέδρου του συλλόγου, στην συνέχεια θα πραγματοποιηθούν οι βραβεύσεις νέων του συλλόγου Επιτυχόντες- Αριστεύσαντες στον Εκπαιδευτικό και Αθλητικό Τομέα, ευχές και Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Βασιλόπιτας καθώς και παραδοσιακοί χοροί από τα τμήματα του συλλόγου μας. Στο τέλος θα ακολουθήσει γλέντι.
Σας περιμένουμε όλους!