![ευχαριστηριο-ειδικο σχολειο αλεξανδρειας](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2020/01/ευχαριστηριο-ειδικο-σχολειο-αλεξανδρειας-696x521.jpg)
Οι μαθητές/τριες, ο Σύλλογος Γονέων και το Εκπαιδευτικό Προσωπικό του Ειδικού Δημοτικού Σχολείου -Νηπιαγωγείου Αλεξάνδρειας ευχαριστούν τους εργαζόμενους και τις εργαζόμενες στο Κέντρο Υγείας Αλεξάνδρειας
για την προσφορά χρηματικού ποσού , για τις ανάγκες του σχολείου μας ,στη μνήμη του Κων/νου Ζωίδη, που τόσο πρόωρα έφυγε από τη ζωή , σύζυγο της Όλγας Μοσχοπούλου .
Εμείς εκφράζουμε τα θερμά μας συλλυπητήρια στην Όλγα , αγαπητή και πολύ καλή φίλη του σχολείου μας (μας έχει στηρίξει με πολλούς και ποικίλους τρόπους), στα παιδιά και στους συγγενείς του εκλιπόντος και ευχόμαστε δύναμη ψυχής , κουράγιο και ο Κώστας να είναι ζωντανός στη μνήμη .