![lon-1-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/12/lon-1-eks.jpg)
Ρεπορτάζ: Βασίλης Σιμόπουλος
Ο φακός του Έμβολου βρέθηκε στη χθεσινοβραδινή πρόβα του φιλόδοξου μουσικοθεατρικού έργου – υπερπαραγωγής του ΛΟΝΑΠ που πρόκειται να προβληθεί την Κυριακή 13 Δεκ στις 17:30, στο κέντρο ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΟ.
Το κέφι, ο ενθουσιασμός και το φιλικό κλίμα μεταξύ των συντελεστών του έργου ξεχείλιζαν παρά την κούρασή τους, αφού αφιερώνουν πολλές ώρες καθημερινά στις πρόβες για την τέλεια τελική παρουσίασή του.