![μπασκετ-1-696x447](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/09/μπασκετ-1-696x447-696x447.jpg)
«Πλούσιο» αγωνιστικά θα είναι το πρόγραμμα του Μέγα Αλεξάνδρου στις 7/12/2019.
Το πρώτο Τμήμα Μίνι (γεννηθέντες το 2005) του Συλλόγου «ανοίγει την αυλαία» των αγώνων στις 11:00 στο κλειστό γυμναστήριο των Γιαννιτσών εναντίον της ομάδας του Γ.Α.Σ Μελίκης.
Το δεύτερο τμήμα Μίνι (γεννηθέντες το 2006) του Συλλόγου θα αγωνιστεί στις 13:00, στο κλειστό γυμναστήριο των Γιαννιτσών εναντίον της ομάδας του Εδεσσαϊκού.
Η αυλαία θα κλείσει με το Ανδρικό Τμήμα, όπου θα αγωνιστεί στο ίδιο κλειστό γυμναστήριο εναντίον της ομάδας του Α.Σ Κεραυνού.