![Nausa-Paok-Ale-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/11/Nausa-Paok-Ale-eks.jpg)
Του Βασίλη Σιμόπουλου
Απέναντι στην πρωτοπόρο ομάδα της Νάουσας αντιστάθηκε όσο μπορούσε ο ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας δυσκολεύοντάς την αρκετά.
![DSC02076](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/11/DSC020761-300x200.jpg)
Η Νάουσα απέδειξε ότι δίκαια είναι πρωτοπόρος, αφού διαθέτει δυνατό και ποιοτικό σύνολο. Η νίκη απέναντι στους ασπρόμαυρους της Αλεξάνδρειας επιτεύχθηκε με σκόρερς τους Καφέ στο 20΄ και Λαμπριανίδη στις καθυστερήσεις του αγώνα.
Διαιτητής ο κ. Μαρόπουλος, με βοηθούς τους κκ. Νατσιούρα και Καραϊωσήφ
ΦΑΣ Νάουσα : Ιωακειμίδης, Παπατάνος, Βλαχοδήμος Ζ., Συμπεθέρης, Περηφανόπουλος, Αβραμόπουλος, Σαρηγιαννίδης (88′ Παντζαρτζίδης), Νίκου (76′ Πατατούκας), Μουρίκι, Λαμπριανίδης, Καφές (89′ Τασιώνας).
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας : Κασαπίδης, Κίτσας Λ., Λαδάς, Θεοδώρου, Μπουκλάς Γ., Καρατάσιος, Χαρισούδης, Ζωγράφος, Κίτσας Σ. (84′ Μαρτζέλος), Καραμήτσος (52′ Βασιλείου), Κίτσας Γ.