![Paok-Kul-Ar-pal-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/11/Paok-Kul-Ar-pal-eks.jpg)
Του Βασίλη Σιμόπουλου
Με σοβαρότητα και προπάντων δίκαια, ο φιλόδοξος Άρης Παλαιοχωρίου πέρασε με συνοπτικές διαδικασίες από την έδρα του ΠΑΟ Κουλούρας, επικρατώντας με σκορ 3-0.
![CIMG67791](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/11/CIMG677911.jpg)
Τα τρία γκολ των κίτρινων πέτυχαν οι Λίτσι Σ, Χατζηδημητρίου, Πλέσκας (φωτό των σκόρερς από επίσημη σελίδα της ομάδας στο FB).
![12239983_529090193912136_9176603342227941520_n](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/11/12239983_529090193912136_9176603342227941520_n.jpg)
Έτσι λοιπόν η ομάδα του Δημήτρη Πρίντζιου συνεχίζει στη δεύτερη θέση της βαθμολογίας πίσω από το Λιανοβέργι, ενώ την επόμενη αγωνιστική έχει να κάνει το ρεπό της.