![ΠΑ-ΑΛΕ-ΚΟΠΑΝ-(4)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/09/ΠΑ-ΑΛΕ-ΚΟΠΑΝ-4-696x392.jpg)
Βροχή από γκολ στο ΔΑΚ Αλεξάνδρειας για την πρεμιέρα της Α ΕΠΣ Ημαθίας, όπου ο γηπεδούχος ΠΑΟΚ συνέτριψε με 7-1 τον ΓΑΣ Κοπανού.
Ρεπορτάζ: Γιώργης Λεωνίδας Γκιώνης
Μεγάλος πρωταγωνιστής για τους γηπεδούχους ο Γιώργος Κίτσας που σημείωσε τέσσερα γκολ (8′, 39′, 43′, 90′). Δύο γκολ πέτυχε ο Βεζυργιαννόπουλος (10′, 55′) και ένα ο Κούκλας (50′). Το γκολ της τιμής για τον Κοπανό πέτυχε ο Παρθενόπουλος στο 15′, ενώ οι κίτρινοι είχαν και δοκάρι στο 87′ με τον Σπανό.