![Δωρεά του ομίλου Μυτιληναίου πυροσβεστικών οχημάτων](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/07/Δωρεά-του-ομίλου-Μυτιληναίου-πυροσβεστικών-οχημάτων-696x374.jpg)
Δείτε την είδηση – πλάνα στο βίντεο:
Δωρεά του ομίλου Μυτιληναίου πυροσβεστικών οχημάτων
Τελετή παράδοσης πραγματοποιήθηκε στο Πυροσβεστικό Σώμα για έξι πυροσβεστικά οχημάτα που αποτελούν δωρεά του Ομίλου Μυτιληναίου.
ΔΗΛΩΣΕΙΣ: Στέφανος Κολοκούρης, υπαρχηγός Επιχειρήσεων του Πυροσβεστικού Σώματος Αντιστράτηγος Π.Σ Σόφη Δασκαλάκη – Μυτιληναίου, μέλος Διοικητικού Συμβουλίου & Chief Communication Officer του Ομίλου «ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΣ» Στέλιος Αγγελούδης, ειδ. σύμβουλος του ομιλου Μυτιληναίου
απε-μπε/Κ.ΣΟΡΟΒΟΣ