![Σταύρος Θεοδωράκης](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/06/Σταύρος-Θεοδωράκης-696x392.jpg)
Δείτε την ανάρτηση του επικεφαλής του Ποταμιού:
Stavros Theodorakis @St_Theodorakis
Μπράβο στον @PAOK_FC. Δεν πήρε απλώς το πρωτάθλημα. Άξιζε το πρωτάθλημα! Έπαιξε την καλύτερη μπάλα και έκανε περήφανο τον κόσμο του και μαζί όλη τη Θεσσαλονίκη. Ο ευρωπαϊκός ουρανός είναι τώρα το όριο.
Μπράβο στον @PAOK_FC. Δεν πήρε απλώς το πρωτάθλημα. Άξιζε το πρωτάθλημα! Έπαιξε την καλύτερη μπάλα και έκανε περήφανο τον κόσμο του και μαζί όλη τη Θεσσαλονίκη. Ο ευρωπαϊκός ουρανός είναι τώρα το όριο.
— Stavros Theodorakis (@St_Theodorakis) April 22, 2019