![Μιχάλης Χαλκίδης](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2019/02/Μιχάλης-Χαλκίδης.jpg)
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Φίλες και φίλοι, σας προσκαλώ στην ανοιχτή προεκλογική ομιλία μου, την Δευτέρα 4 Μαρτίου και ώρα 7:00 μ.μ. στο “AΛEΞANΔPEIO MEΛAΘPON” στην Αλεξάνδρεια.
Μαζί αλλάζουμε τον Δήμο μας, μαζί δίνουμε προοπτική στον τόπο.
Φιλικά
ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ
Φίλες και φίλοι, σας προσκαλώ στην ανοιχτή προεκλογική ομιλία μου, την Δευτέρα 4 Μαρτίου και ώρα 7:00 μ.μ. στο “AΛEΞANΔPEIO MEΛAΘPON” στην Αλεξάνδρεια.
Μαζί αλλάζουμε τον Δήμο μας, μαζί δίνουμε προοπτική στον τόπο.
Φιλικά