![LIA-KAMP-(13)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/11/LIA-KAMP-13-696x392.jpg)
Χάρη σε γκολ που πέτυχε ο Παπαδόπουλος μόλις στο 10΄ η ΑΕΚ Καμποχωρίου κατέκτησε τη νίκη εκτός έδρας από τη μαχητική Δόξα Λιανοβεργίου, σε έναν αγώνα που είχε αρκετές φάσεις για γκολ και από τις δύο ομάδες.
![Γιώργος Γκιώνης](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/10/Γιώργος-Γκιώνης-150x150.jpg)
Στη σπουδαιότερη για τους γηπεδούχους ο Γρηγόρης Γιοβανόπουλος σημάδεψε το δοκάρι του Καρυώτη.
Διαιτητής ο κ. Μαργαρίτης, βοηθοί οι κκ. Λαζάρου -Χριστοδούλου.
Δόξα Λιανοβεργίου: Πανταζόπουλος, Γιοβανόπουλος Γ (Ματσούκης), Κουτίκας, Σουρλόπουλος, Γκουγκούρας (80΄ Γιοβανόπουλος Α), Τσάκαλος, Ουζούνης 55΄ Γερόπουλος Ι), Ταμπουράς, Μαυρίδης Δ (72΄ Ζαχόπουλος), Μαυρίδης Δ, Χατζηδημητρίου.
ΑΕΚ Καμποχωρίου: Καρυώτης, Περτσούνης, Saliou, Αναστασόπουλος, Γερόπουλος, Κουτσιάδης, Βουλγαράκης, Ματόπουλος (75΄ Νιάκας), Χρυσάφης Δ (75΄ Παπαδιάς), Χρυσάφης Ε (68΄ Μιχαλακάκης), Παπαδόπουλος.