![ALEX-BOO-(23)](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/10/ALEX-BOO-23-696x391.jpg)
Το νέο εξαίρετο μυθιστόρημα του συγγραφέα Αλέξανδρου Ακριτίδη με τίτλο “Πλεκτάνη εξ αίματος”, παρουσιάστηκε απόψε στην αίθουσα του Πολιτιστικού Συλλόγου Καμποχωρίου “Μέγας Αλέξανδρος”.
Ρεπορτάζ: Αγαθούλα Γεωργιάδου
Παρουσία πλήθους βιβλιόφιλων, η Πρόεδρος του Συλλόγου, κα. Ευαγγελία Μιχαλακάκη καλωσόρισε τον συγγραφέα και τον σύστησε στο κοινό, ενώ για το βιβλίο μίλησε η Γενική Γραμματέας του Συλλόγου, κα.Ανθούλα Παπαδοπούλου.