![DSC04135](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2018/10/DSC04135-696x391.jpg)
Τα γήπεδα ποδοσφαίρου στο Νησέλι φιλοξένησαν σήμερα ένα πολύ όμορφο τουρνουά ακαδημιών ποδοσφαίρου, που διοργάνωσαν οι Τηλέμαχοι Αλεξάνδρειας. Συμμετείχαν ακόμη η ακαδημία της Δόξας Νάουσας και του Καταχά Πιερίας.
Να σημειωθεί ότι αναβλήθηκε ο αγώνας της Κ16 των Τηλέμαχων απέναντι στην αντίστοιχη του Αγροτικού Αστέρα Αγίας Βαρβάρας, λόγω του θανάτου του Βαγγέλη Δεληβού, εκπαιδευτικού και συνεργάτη των Ακαδημιών της Αλεξάνδρειας.
Δείτε το βίντεο:
Φωτο: