![01-mPaok-alex-Agathia-eks](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/08/01-mPaok-alex-Agathia-eks.jpg)
![STNIKAS](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2014/12/STNIKAS1-150x150.jpg)
Ισόπαλο τελείωσε το παιχνίδι μεταξύ του ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας και της νεοφώτιστης στην Α2 κατηγορία Ημαθίας, Νίκης Αγκαθιάς.
Οι φιλοξενούμενοι ευτύχησαν να προηγηθούν στο 3΄ με σουτ του Παναγιωτόπουλου. Στη συνέχεια ο ΠΑΟΚ είχε την υπεροχή, αλλά οι παίκτες του αποδείχθηκαν φλύαροι στην τελική προσπάθεια ενώ έχασαν και πέναλτι.
![DSC02076](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/08/DSC02076.jpg)
Στο δεύτερο ημίχρονο ο ΠΑΟΚ κυριάρχησε πλήρως, προηγήθηκε με 2-1 και θα μπορούσε να σημειώσει και άλλα τέρματα, αν οι παίκτες του ήταν πιο ουσιώδεις και απλοί στην τελική προσπάθεια.
![DSC02074](http://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2015/08/DSC02074.jpg)
Η μπάλα όμως …τιμωρεί και σε μια αντεπίθεσή της η Αγκαθιά με τον Παναγιωτόπουλο μετά από μπαλιά του Σαμαρά σημείωσε το τελικό 2-2, αποτέλεσμα το οποίο σε γενικές γραμμές αδικεί τον ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας.
Δείτε στιγμιότυπα του αγώνα και δηλώσεις:
ΦΩΤΟ: