![DSC_0023](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/11/DSC_0023-1-696x464.jpg)
Το στήσιμο της ομάδας την τελευταία στιγμή και η έλλειψη προετοιμασίας στοιχίζουν στην Δόξα Κυψέλης καθώς σήμερα για δεύτερο συνεχόμενο παιχνίδι στην έδρα της δεν τα κατάφερε και ηττήθηκε από τον Ερμή Τριλόφου με 0-3.
Ρεπορτάζ: Στέλιος Νίκας
Πάντως σήμερα η Δόξα Κυψέλης κυκλοφόρησε καλύτερα την μπάλα στο γήπεδο δημιούργησε ευκαιρίες αλλά οι ποδοσφαιριστές της υστέρησαν στην τελική προσπάθεια. Από την άλλη οι φιλοξενούμενοι έκαναν το 2×2 και κοιτάζουν το μέλλον με αισιοδοξία.
Τα γκολ της νίκης για τον Τρίλοφο πέτυχαν οι Στογιάννος 43’, Παπαδόπουλος Δ. 63’, 81’.
Διαιτητής ο κος Πίτος με βοηθούς τους κ.κ Κοτσαμπασόπουλος, Ρηγόπουλο.