![DSC00429](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/09/DSC00429-696x392.jpg)
Με μεγάλη παρουσία κόσμου σήμερα το βράδυ στο δημοτικό αμφιθέατρο Αλεξάνδρειας ο προπονητής Γρηγόρης Χαμαλίδης και η σχολή πολεμικών Τεχνών Φίλιππος Αλεξάνδρειας διοργάνωσαν την καθιερωμένη επίδειξη ολυμπιακού ταεκβοντό.
![Νατάσα](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/09/Νατάσα-150x150.jpg)
Εντυπωσιακές σκηνές ασκήσεων επάνω στο άθλημα των πολεμικών τεχνών, παρουσίασαν στο κοινό οι αθλητές του Συλλόγου, κερδίζοντας το ζεστό χειροκρότημα του κοινού.
Δίπλα στον ηγέτη του Φίλιππου ξεχώρισε ο γιος του Κωνσταντίνος Χαμαλίδης, ένας αθλητής υψηλών διακρίσεων με 12 χρυσά μετάλλια Πανελληνίου Πρωταθλήματος, 3 αργυρά σε Πανευρωπαϊκό του 2016 και 3 χάλκινα με το εθνόσημο στο στήθος!
Αξιοσημείωτο η βράβευση του 20χρονου αθλητή Παύλου Λιότσου, που κατέκτησε το χάλκινο μετάλλιο στην Ολυμπιάδα της Σαμψούντας.