![Σωτήρης Καλουσόπουλος και Νίκος Αναστασόπουλος](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/08/Σωτήρης-Καλουσόπουλος-και-Νίκος-Αναστασόπουλος-696x392.jpg)
Η διοίκηση του Ολυμπιακού Λουτρού, με αφορμή την παραίτηση του προπονητή Νίκου Αναστασόπουλου, εξέδωσε πριν λίγο την παρακάτω ανακοίνωση:
” Ευχαριστούμε θερμά τον Νίκο Αναστασόπουλο για τη μεγάλη προσφορά του στην ομάδα. Η αποχώρηση ήταν προσωπική του επιλογή, παρόλο που εμείς ως διοίκηση προσπαθήσαμε με κάθε τρόπο να τον μεταπείσουμε. Ο Ολυμπιακός Λουτρού όμως συνεχίζει. Όλοι στην ομάδα δηλώνουν παρόντες και ενωμένοι. Συνεχίζουμε με τον έμπειρο Βαγγέλη Χρυσάφη ως υπηρεσιακό προπονητή και με απώτερο στόχο το πρωτάθλημα”.