![ΑΓΚΑΘΙΑ ΒΑ ΓΡΗΓ](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/08/ΑΓΚΑΘΙΑ-ΒΑ-ΓΡΗΓ.jpg)
Συνεχίζει απτόητη η διοίκηση της Νίκης Αγκαθιάς να ενισχύει δυναμικά το ρόστερ της νέας ομάδας.
Ένας ακόμη ποιοτικός επιθετικός κρούσης, ο Βαλάντης Γρηγοριάδης, προστίθεται στην ασπρόμαυρη οικογένεια. Ο ταλαντούχος παίκτης προέρχεται από γεμάτες ποδοσφαιρικά σεζόν με την ομάδα του ΑΣΦ Αλεξάνδρειας.
Αναμένεται σίγουρα να αποτελέσει έναν ακόμη “ευχάριστο πονοκέφαλο” στον Σταύρο Κωστογλίδη, ο οποίος βλέπει με ικανοποίηση την ομάδα του να ενισχύεται σημαντικά σε όλες τις γραμμές.