![Δαρδακούλης 2](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/07/Δαρδακούλης-2.jpg)
Σημαντική ανανέωση στην επίθεση της ομάδας!
Ο Άρης Π.Σκυλιτσίου ανακοινώνει την ανανέωση της συνεργασίας με ένα δικό της παιδί που έχει προσφέρει και θα συνεχίσει να προσφέρει πολλά στην αγαπημένη του ομάδα, ο λόγος για τον Γιώργο Δαρδακούλη!
Ο ταχύτατος επιθετικός που πιστεύει πολύ και ο Γιάννης Χατζηαθανασίου αλλά και ο πρόεδρος της ομάδας, Κώστας Μουρτζίλας, θα είναι η αποκάλυψη του φετινού πρωταθλήματος!
Γιώργο όλοι πιστεύουμε σε εσένα και σου ευχόμαστε καλή ποδοσφαιρική χρονιά με πολλά πολλά γκολ.