![Α.Ο. Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων Α.Ο. Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2016/05/m-al-trikala-696x392.jpg)
H διοίκηση του Μεγάλου Αλεξάνδρου Τρικάλων είναι στην ευχάριστη θέση να ανακοινώσει την απόκτηση του ποδοσφαιριστή Βασίλη Λαγδάρη από τον Διαγόρα Σεβαστής.
Γεννημένος το 1995 ο ποδοσφαιριστής αγωνίζεται σε θέση αριστερού μπακ – χαφ.
Παρά το νεαρό της ηλικίας του ο Βασίλης Λαγδάρης έχει παρουσίες στην ομάδα νέων του Πιερικού, στον Βατανιακό στη Β΄ και Γ΄ Εθνική, στο Κίτρος στη Γ΄ Εθνική και στη Σεβαστή στη Γ΄ Εθνική.
Η διοίκηση του Μεγάλου Αλεξάνδρου καλωσορίζει τον ποδοσφαιριστή και του εύχεται καλή ποδοσφαιρική χρονιά.