![ΑΕ Σχοινά 3](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/05/ΑΕ-Σχοινά-3.jpg)
Η Α.Ε Σχοινά ανακοινώνει ότι μετά την γενική συνέλευση που πραγματοποιήθηκε στα γραφεία της ομάδας μας την Δευτέρα 8 Μαΐου εκλέχθηκε νέο διοικητικό συμβούλιο για την ποδοσφαιρική σεζόν 2017-18. Αναλυτικά:
Πρόεδρος : Σεμερτζής Δημήτριος
Α Αντιπρόεδρος : Στόιος Αντώνιος
Β Αντιπρόεδρος : Σταματόπουλος Θεόδωρος
Γεν. Γραμματέας : Βλαχάκης Δημήτριος
Γεν. Αρχηγός : Δεληδημος Αθανάσιος
Ταμίας : Τόλιος Θωμάς