![DSC00113](https://emvolos.gr/petros/wp-content/uploads/2017/05/DSC00113-696x391.jpg)
Δίχως να συναντήσει ιδιαίτερη αντίσταση, η ΑΕ Αλεξάνδρειας ξεπέρασε εύκολα το εμπόδιο του Αχιλλέα Νάουσας νικώντας τον 4-0 στη σημερινή εμβόλιμη αγωνιστική της Α1 ΕΠΣΗ.
Ρεπορτάζ: Βασίλης Γκίνης
Περιμένοντας ενδεχόμενο στραβοπάτημα των Τρικάλων-γεγονός που δεν συνέβη ούτε σήμερα- οι πράσινοι του Κυριάκου Καρασαββίδη έκαναν το καθήκον τους “φιλοδωρώντας” με τέσσερα τέρματα τους φιλοξενούμενους του Αχιλλέα. Τα γκολ πέτυχαν ο Δημήτρης Καφές (χατ τρικ) και ο Κώστας Πιπιλιάρης.